Kamil Majchrzak odpadł w II rundzie French Open

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2021 16:45
Tylko trzy sety potrzebował Norweg Caspar Ruud aby wyeliminować z turnieju w Paryżu polskiego tenisistę.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 2 czerwca 2021.
Kamil Majchrzak
Kamil Majchrzak Foto: Wiki Commons/si.robi

Kamil Majchrzak nie pograł sobie w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego na paryskich kortach imienia Rolanda Garrosa. W trzech setach nasz tenisista ugrał w sumie 9 gemów i przegrał po meczu bez historii 3:6, 2:6, 4:6.

Norweg to 16. rakieta świata, Polak jest klasyfikowany na 126. miejscu i tę różnicę niestety dziś było widać.

Więcej o tenisowym turnieju French Open oraz innych wydarzeniach sportowych dnia znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Polska tenisistka, która dziś kończy 20 lat, wygrała w pierwszej rundzie French Open ze Słowenką Kają Juvan.

czterosetowy mecz Kamila Majchrzaka i awans do drugiej rundy w Paryżu.

Polka pokonała w dwóch setach Chloe Paquet w pierwszej rundzie turnieju na kortach im. Rolanda Garrosa.