Ostatnia aktualizacja: 15.06.2021 08:01
Poranny przegląd sportowy - 15 czerwca 2021.
EURO 2020
EURO 2020Foto: Darek Matyja

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła mistrzostwa Europy od przegranej ze Słowacją 1:2 i znacznie zmniejszyła swoje szanse na wyjście z grupy, gdyż przed Polakami są jeszcze dwa bardzo trudne mecze z Hiszpania i Szwecją.
Szkoda, ze nasi piłkarze nie zagrali tak, jak kobieca reprezentacja Polski, która w towarzyskim meczu podczas zgrupowania w Hiszpanii pokonała Czeszki aż 5:0.

Więcej informacji sportowych znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Polacy przegrali pierwszy mecz na EURO ze Słowacją. Teraz czekają ich jeszcze dwa mecze grupowe z Hiszpanią i Szwecją. Mistrzów Europy poznamy 11 lipca po finale na Wembley w Londynie.

EURO 2020: Polska-Słowacja 1:2 (minuta po minucie)

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 19:43
To był mecz, który można było wygrać... Poniżej relacja tekstowa "minuta po minucie" z pierwszego meczu Polaków na EURO.

Reprezentantka Polski w piłce nożnej o pierwszym meczu Polaków na EURO 2020 przegranym ze Słowacją 1:2.