Ostatnia aktualizacja: 19.12.2021 12:05
W Karlinie odbył się finałowy turniej Polskiej Ligi Zapaśniczej.
Zapasy - Mazowsze Wrestling Team  - mistrz PLZ 2021
Zapasy - Mazowsze Wrestling Team - mistrz PLZ 2021 Foto: PZZ

Mazowsze Wrestling Team został zwycięzcą Polskiej Ligi Zapaśniczej wygrywając w finale w finałowym turnieju w Karlinie z MKZ Unią Racibórz 22:14.
W meczu o trzecie miejsce AKS Białogard, także w dwóch spotkaniach pokonał Zapasy Rzeszów Stolica Innowacji 20:16.

W rozgrywkach uczestniczyły ponadto Panthers Wrestling Team Zgierz-Radom oraz Sobieski Poznań. Rywalizacja w PLZ  odbywała się w formie turniejów.

Więcej informacji sportowych znajdziecie w dźwiękowej wersji Sportowego weekendu.

***

Finałowe mecze odbędą się w Karlinie.

Z pięciu polskich skoczków startujących sobotnim konkursie w Engelbergu tylko Kamil Stoch awansował do drugiej serii i w konkursie zajął 6. miejsce.

Katarzyna Wasick o 7 setnych sekundy od medalu w mistrzostwach świata w pływaniu na krótkim basenie w Abu Zabi.