JJ w NBA rzucił 10 punktów i Spurs wygrali z Bucks

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2022 12:01
Przerwana seria przegranych meczów drużyny Jeremy'ego Sochana.
Jeremy Sochan
Jeremy Sochan Foto: PROBASKET Media

Jeremy Sochan rzucił 10 punktów, a jego San Antonio Spurs przerwali serię pięciu przegranych z rzędu i pokonali 111:93 Milwaukee Bucks.
Już przed tym spotkaniem reprezentant Polski mówił, że aby znów zacząć wygrywać trzeba zagrać dobrze w obronie... No i JJ zrobił tak jak zapowiadał,  bo w ciągu 30 minut - jakie przebywał na boisku - miał 7 zbiórek - w tym 6 właśnie w obronie.

Posłuchajcie Sportowego weekendu - tam m.in. wypowiedź Jeremy'ego oraz piłkarska kadra na 8 dni przed mistrzostwami świata w Katarze.

***

Druga przegrana polskich tenisistek w drużynowym turnieju Billie Jean King Cup zakończyła ich udział w rywalizacji w Glasgow. Dobra gra Magdy Linette.

Mecz z Chile odbędzie się... na stadionie Legii Warszawa.

W stolicy na sportowo uczczono 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.