Lech stracił punkty w meczu z Radomiakiem

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2023 08:05
Poranny przegląd sportowy - 25 kwietnia 2023.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Pixabay/domena publiczna

Piłkarze Lecha Poznań nie wykorzystali szansy odrobienia części strat do drugiej w tabeli ekstraklasy Legii Warszawa i tylko na zakończenie 29. kolejki w Radomiu tylko zremisował z Radomiakiem 1:1.
Piłkarze z Radomia prowadzili od 9. minuty po golu Leonardo Rochy. Remis ratował Lechowi Artur Sobiech wyrównując w 84. minucie.

W ligowej tabeli Lech stracił trzecie miejsce na rzecz Pogoni Szczecin i teraz zajmuje czwarte miejsce, tracąc punkt do szczecinian. Prowadzi Raków Częstochowa z przewagą 11 punktów nad Legią i 18 nad Pogonią.
Do zakończenia rozgrywek zostało 5 kolejek ligowych.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Sportowe podsumowanie dnia 23 - kwietnia 2023.

W poniedziałek zakończenie 29. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

21-letnia Michalina Rudzińska obroniła tytuł indywidualnej mistrzyni Polski w szachach zwyciężając podczas turnieju rozgrywanego w Łazienkach Królewskich w Warszawie.