Zanosi się na polski mecz 1/8 finału w Pekinie

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2023 22:05
Magda Linette, po awansie do III rundy, czeka na Igę Świątek.
Magda Linette
Magda LinetteFoto: Shutterstock.com/FiledIMAGE

Magda Linette awansowała do trzeciej rundy tenisowego turnieju w Pekinie. Polka pokonała w drugiej rundzie Amerykanką Jennifer Brady, która w pierwszym secie przy stanie 3:1 dla naszej tenisistki, poddała mecz z powodu kontuzji prawego kolana.
Kolejną rywalką Linette - w walce o ćwierćfinał - będzie Iga Świątek lub reprezentująca Francję Warwara Graczowa.

03:29 Sportowe podsumowanie dnia - 2 października 2023.mp3 Sportowe podsumowanie dnia - 2 października 2023

***

Magda Linette wygrała po trzysetowym boju w pierwszej rundzie turnieju tenisowego w Pekinie.

Sukcesem naszych koszykarek zakończyły się mistrzostwa świata w koszykówce 3x3, które rozgrywane były w Lublinie.

Polka w dwoch setach wygrała w pierwszej rundzie z Hiszpanką Sarą Sorribes Tormo.