Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 6 czerwca 2017.
Robert Lewandowski
Robert LewandowskiFoto: MediaPictures.pl / Shutterstock, Inc.

Sobota, Stadion Narodowy, 20:45, mecz Polska - Rumunia to trzeba obejrzeć. Nasza piłkarska reprezntacja na półmeteku kwalifikacji do mistrzostw świata prowadzi w grupie E. Ma sześć punktów przewagi nad Czarnogórą, Danią oraz siedem na Rumunią i Aremenią. Ostatnie miejsce zajmuje Kazachstan, który w pięciu spotkaniach zdobył dwa punkty. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Robert Lewandowski podkreśla, że zwycięstwo nad Rumunami może być kluczowe w wywalczeniu awansu na mistrzostwa, które za rok odbędą się w Rosji.

A wielkoszlemowy turnieju French Open niestety już bez emocji związanych z polskimi tenisistami, przynajmniej jeśli chodzi o turniej seniorski.
Bo wśród juniorów  Iga Świątek, walczy o awans do III rundy  - jej rywalką jest Kolumbijka - Emiliana Arango. Ten mecz został przerwany z powodu deszzu przy stanie 3:1 w pierwszym secie.

Kilka dni temy też jeszcze grał na kortach w Paryzy ale odpadł już w piertwszej rundzie. Mowa o Jerzym Janowiczu. Niestety pech do pierwszych rund prześladuję go dalej. Bo dziś przegrał z hiszpańskim tenisistą Tommym Robredo - właśnie w pierwszej rundzie challengera w czeskim Prościejowie.

Więcej informacji w Przeglądzie przygotowanym przez Norberta Michalaka - posłuchajcie.

Popołudniowy przegląd sportowy - 5 czerwca 2017.

Bydgoszcz gotowa na przyjęcie najlepszych lekkoatletów Europy do lat 23.