Ostatnia aktualizacja: 27.09.2017 08:10
Poranny przegląd sportowy - 27 września 2017.
Cristiano Ronaldo
Cristiano RonaldoFoto: Wiki Commons/CC BY-SA 1.0/Addesolen

We wszystkich ośmu rozegranych meczach drugiej rundy fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów kibice nie narzekali na brak bramek. W najciekawszym spotkaniu Real Madryt w Dortmundzie wygrał z Borusią 3:1.
Dwa gole strzelił Portugalczyk Cristiano Ronaldo i w piłkarskiej Lidze Mistrzów ma już na koncie 109 trafień. Jest liderem klasyfikacji wszech czasów.
A Cały mecz w barwach Borussii rozegrał Łukasz Piszczek. Niestety Kamil Glik, który też grał całe spotkanie,  nie pomógł AS Monaco które przegrało z FC Porto  0:3.
Z polskich piłkarzy grał też wczoraj Piotr Zieliński ale od 70. minuty. Jego Napoli wygrało z Feyenoordem Rotterdam 3:1. Arkadiusz Milik niesty zmaga się z poważną kontuzji kolana ale wczoraj również "zaistniał" na stadionie we Włoszech. Po zdobyciu pierwszej bramki jego kolega z drużyny Lorenzo Insigne podbiegł do linii bocznej, wziął koszulkę z nazwiskiem Polaka i pokazał ją kibicom i kamerom, dedykując gola naszemu piłkarzowi.

Futsalowa reprezentacja Polski awansowała do finałów mistrzostw Europy 2018. W historii Polacy grali w mistrzostwach Europy tylko raz, w 2001 roku w Moskwie. Wczoraj w  Koszalinie pokonali Węgrów 6:4 (2:2) w rewanżowym meczu barażowym. Pierwsze spotkanie w Miszkolcu wygrali dwa tygodnie wcześniej Węgrzy 2:1.Mimo to w  koszalińskiej hali Polacy wspierani dopingiem trzech tysięcy kibiców potrafili odrobic straty a teraz cieeszą się z zawansu na mistrzostw Europy.

Drużyna Chrobrego Głogów pokonała przed własną publicznością ekstraklasowy zespół Piasta Gliwice 2:1 w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Decydującą bramkę zdobył w 67 minucie Konrad Kaczmarek. W ćwierćfinale Chrobry zagra z broniącą trofeum Arką Gdynia.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Poranny przegląd sportowy - 25 września 2017.

Poranny przegląd sportowy - 26 września 2017.