Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 17:10
Popołudniowy przegląd  sportowy - 4 stycznia 2018.
Kamil Stoch
Kamil Stoch Foto: Wikipedia/Tadeusz Mieczyński

Nie ma mocnych na Kamila Stocha. Skoczek z Zębu wygrał konkurs w Innsbrucku -trzeci z rzędu w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Dzięki temu Stoch umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji tej imprezy. Polak skoczył 130 i 128,5 metra. Wyprzedził  Norwega Daniela Andre Tandego. Podium uzupełnił Niemiec Andreas Wellinger. Główny rywal Stocha - Niemiec Richard Freitag upadł w I serii po skoku na odległość 130 metrów i zrezygnował z drugiej próby. W klasyfikacji turnieju Stoch ma 64,5 punktu przewagi nad Wellingerem i 67,5 punktu nad Japończykiem Junshiro Kobayashim. Dawid Kubacki jest 4. N atej samej pozycji ex-eaquo z Danielem Andre Tande
Ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni w sobotę w Bischofshofen.

Weronika Nowakowska zajęła szóste miejsce w sprincie podczas zawodów biathlonowego Pucharu Świata w Oberhofie. Polka tylko raz pomyliła się podczas strzelania. Wygrała reprezentująca Słowację Anastazija Kuzmina. Drugie miejsce zajęła Finka Kaisa Mäkäräinen a trzecie - Czeszka Veronika Vitkova

Legia Warszawa zaprezentowała dziś nowych piłkarzy. Zostali nimi Domagoj Antolić i Eduardo da Silva zostali piłkarzami Legii Warszawa. Antolić to 27-letni środkowy pomocnik, który ostatnio występował w Dinamie Zagrzeb. Sześciokrotnie zagrał w reprezentacji Chorwacji. 34-letni Eduardo to urodzony w Brazylii, ale reprezentujący Chorwację napastnik. W przeszłości występował między innymi w , Arsenalu Londyn czy Szachtarze Donieck.

Poranny przegląd sportowy - 3 stycznia 2018.

Popołudniowy przegląd sportowy - 3 stycznia 2018.