Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 4 kwietnia 2019.
Rafał Sonik
Rafał SonikFoto: materiały prasowe

Rafał Sonik zajął drugie miejsce wśród kierowców quadów, a Aron Domżała był trzeci w rywalizacji kierowców quadów podczas rajdu cross country Abu Dhabi Desert Challenge w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W klasyfikacji generalnej quadów zwyciężył Fahad Al-Musallam z Kuwejtu. Wśród kierowców samochodów triumfował Francuz Stephane Peterhansel.

Pecha miał Jakub Przygoński, który przed startem do czwartego etapu miał awarię skrzyni biegów i ostatecznie został sklasyfikowany na 18. pozycji wśród kierowców samochodów.

Trenerka łyżwiarstwa szybkiego specjalizująca się w short tracku - Urszula Kamińska została wyróżniona tytułem "Trenerka Roku". W ostatnich miesiącach doprowadziła Natalię Maliszewską m.in. do tytułu wicemistrzyni świata na dystansie 500 metrów i sukcesów w zawodach Pucharu Świata.

Reprezentacja Polski utrzymała 20. lokatę w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). Na prowadzeniu pozostają brązowi medaliści mundialu w Rosji - Belgowie. Wyprzedzają o trzy punkty mistrzów świata Francuzów. Na trzeciej pozycji są Brazylijczycy.

Popołudniowy przegląd sportowy - 3 kwietnia 2019.

Poranny przegląd sportowy - 4 kwietnia 2019.