Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 22:15
Sportowe Podsumowanie Dnia - 1 września 2019.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Darek Matyja

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet pokonała reprezentację Hiszpanii 3:0 (25:20, 25:20, 25:19) w meczu 1/8 finału mistrzostw Europy. W środę w Łodzi "Biało-czerwone" zagrają ćwierćfinał z Niemkami.

Dwójka podwójna mężczyzn Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w wioślarstwie w Linz-Ottensheim. "Biało-czerwoni" w finałowym wyścigu zajęli trzecie miejsce. Złoty medal zdobyli prowadzący od startu Chińczycy Liu Zhiyu, Zhang Liang a srebrny krążek wywalczyli Irlandczycy Philip Doyle, Ronan Byrne.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Robert Grzędowski

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet zagra dziś z Hiszpanią w 1/8 finału mistrzostw Europy. Mecz w Łodzi rozpocznie się o 20:30.

Monakijczyk Charles Leclerc z Ferrari wygrał wyścig o Grand Prix Formuły 1 na torze Spa-Francorchamps w Belgii. Robert Kubica był ostatni wśród kierowców, którzy ukończyli wyścig.

Za nami pierwsza kolejka Ekstraligi rugby w sezonie 2019/20.