Słabszy występ przez... Niedźwiedzia?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2019 20:00
W Tomaszowie Mazowieckim zakończyły się zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Kuriozalne okoliczności swojego słabego występu zdradził Piotr Michalski.
Piotr Michalski (na pierwszym planie)
Piotr Michalski (na pierwszym planie)Foto: PZŁS

Nikomu z reprezentacji Polski nie udało się w Arenie Lodowej osiągnąć wyniku, który kibice zapamiętaliby na długo. Najlepiej spisały się polskie drużyny, które zajęły szóste miejsce w sprincie drużynowym mężczyzn i piąte miejsce w biegu pościgowym pań. Indywidualnie na wyróżnienie zasłużyli na pewno Karolina Bosiek i Artur Nogal. W niedzielnych startach w dywizjach B, kolejno na 1500 i 500 metrów, zajęli oni miejsca premiowane awansem do dywizji A.

Spadek z lepszej do słabszej grupy na dystansie 500 metrów zanotował natomiast sprinter Piotr Michalski. W rozmowach z dziennikarzami zdradził nietypowe okoliczności swojego dzisiejszego startu, po którym zajął dopiero 18. miejsce.

Posłuchajcie wypowiedzi Piotra w załączonym pliku dźwiękowym.

***

XV Legia Cup trwa - Manchester United, Juventus Turyn, Anderlecht Bruksela i inni walczą z Legią w Warszawie.

Gwardia Opole wygrała dwumecz z Azotami Puławy w kwalifikacjach Pucharu EHF szczypiornistów.

Norweg Daniel Andre Tande wygrał w Wiśle pierwszy konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zawody na podium ukończył Kamil Stoch.