Popołudniowy przegląd sportowy - 27 listopada 2020.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 27 listopada 2020.
Monika Skinder
Monika Skinder Foto: Tomasz Piechal/PKOl

Monika Skinder zajęła 16. miejsce w sprincie techniką klasyczną podczas zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich w fińskiej Ruce. To najlepszy w zawodach tej rangi wynik 19-letniej Polki w karierze. Była ona jednak bardzo blisko awansu do półfinału. W ćwierćfinale zajęła trzecie miejsce ze stratą 0,2 s. do drugiej, premiowanej awansem pozycji. ​

W Ruce rywalizują też skoczkowie narciarscy. Piątek to dzień kwalifikacji do pierwszego konkursu. Pierwszy konkurs odbędzie się w sobotę, a na niedzielę zaplanowano kwalifikacje i drugie indywidualne zawody weekendu.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego przeglądu sportowego przygotowanego przez Roberta Grzędowskiego.

***

Czwarta kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów zakończona, ale walka trwa.

Popołudniowy przegląd sportowy - 26 listopada 2020.

Piłkarze z Poznania przegrali w Lidze Europy na wyjeździe z belgijskim Standardem Liege 1:2.