Atletico i Benfica w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2022 08:00
Poranny przegląd sportowy - 16 marca 2022.
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów Foto: Shutterstock.com/Ververidis Vasilis

Benfica i Atletico Madryt zagrają w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Oba zespoły były w podobnej sytuacji przed wtorkowymi rewanżami, bp zremisowały w pierwszym meczu u siebie. Oba wygrały wczoraj 1:0 na wyjeździe.

Benfica niespodziewanie pokonała Ajax po golu Darwina Nuneza w 77. minucie. Drużynie Diego Simeone awans dało zaś trafienie Renana Lodiego pod koniec pierwszej połowy spotkania.

W środę do grona ćwierćfinalistów dołączą kolejne dwie ekipy. Ciekawie zapowiada się starcie Juventusu z Villarealem. W hiszpanii było 1:1, dziś rewanż w Turynie. Z kolei Chelsea wydaje się być pewna awansu w pojedynku z Lille dzięki dwubramkowej zaliczce z pierwszego spotkania.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego przeglądu sportowego.

***

Poranny przegląd sportowy - 15 marca 2022.

Popoludniowy przegląd sportowy - 15 marca 2022.

W sobotę 19 marca mecz wyjazdowy z Belgią. Wygrana może zapewnić "biało-czerwonym" awans do najwyższej dywizji rozgrywek Rugby Europe.