Ostatnia aktualizacja: 15.03.2022 08:00
Poranny przegląd sportowy - 15 marca 2022.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock

Raków Częstochowa wygrał wczoraj na własnym boisku ze Stalą Mielec 2:1 i dzięki tej wygranej zespół Marka Papszuna wyprzedził w tabeli Ekstraklasy Lecha Poznań i Pogoń Szczecin.

Gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie - najpierw trafił Deian Sorescu, a 20 minut później wyrównał Krystian Gettinger. W 81. minucie rzut karny wykorzystał Ivi Lopez i zapewnił nowemu liderowi wygraną.

Wyścig o mistrzostwo trzyma w napięciu. Raków na dziewięć kolejek do końca ma punkt przewagi nad Pogonią, a Lech do lidera traci dwa punkty.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego przeglądu sportowego.

***

Poranny przegląd sportowy - 14 marca 2022.

Najwybitniejszy zawodnik w historii ligi NFL ogłosił, że jednak rozegra swój 23. sezon w lidze. Jego sportowa emerytura trwała nieco ponad miesiąc.

Snowboardowe tematy zdominowały poniedziałkową Strefę sportu.