Ostatnia aktualizacja: 13.07.2015 08:11
Poranny przegląd sportowy - 13 lipca 2015.
Novak Djoković na Wimbledonie
Novak Djoković na WimbledonieFoto: Wikipedia/Carine06

Novak Djokovic wygrał wielkoszlemowy turniej na trawiastych kortach imbledonu. W finale Serb pokonał Szwajcara Rogera Federera 7:6 (7-1), 6:7 (10-12), 6:4, 6:3. Mecz trwał 2 godziny i 55 minut. To trzeci triumf Djokovica na Wimbledonie i dziewiąty w Wielkim Szlemie.
Polscy lekkoatleci zdobyli 7 medali jednego dnia podczas młodzieżowych mistrzostwach Europy w Tallinie. W ostatnim dniu zawodów w stolicy Estonii złoto wywalczyli Patryk Dobek na 400 metrów przez płotki, Artur Kuciapski na 800 metrów i Kacper Oleszczuk w rzucie oszczepem, srebro - Sofia Ennaoui na dystansie tyścia pięcisuet metrów oraz męska i żeńska sztafeta 4x400 metrów, a brąz Andrzej Regin w pchnięciu kulą. Łącznie biało-czerwoni zdobyli na tych mistrzostwach 12 medali.

Więcej informacji w przygotowanym przez Norberta Michalaka - Porannym przeglądzie sportowym.

Popołudniowy przegląd sportowy - 9 lipca 2015.