Jak zostać biznesmenem i czy to w ogóle jeszcze się opłaca?

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2013 14:00
Lena Mitkowa, właścicielka agencji PR i agencji reklamowej oraz Artur Król, założyciel firmy szkoleniowo - coachingowej z Warszawy opowiedzą o tym jak zrobić biznes w polskich realiach i jak poradzić sobie w roli młodego pracodawcy.
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia.
Młodzi pracownicy nie boją się zmiany zatrudnienia. Foto: Glow Images/East News

Podobno jesteśmy bardzo przedsiębiorczy, ale raport kongresu Rzetelnych Firm wskazuje, że ponad 60% polskich przedsiębiorców doświadczyło absurdów prawa, a ponad 80% uznało, że dotychczasowe deregulacje nic nie wniosły. Jakie są główne bariery w działalności młodych przedsiębiorców? Jakie problemy mają młodzi pracodawcy? Forum Młodych Lewiatan, z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, napisało List Młodych Przedsiębiorczych.

Więcej na ten temat w "4 do 4" - we wtorek, 19 listopada, po godzinie 13.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka praca psychologia
Czytaj także

Pozytywne lenistwo to nie cel życia, tylko nagroda za aktywność

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 14:45
We współczesnym świecie trzeba za wszelką cenę dążyć do sukcesu, robić karierę. Człowiek nie odnoszący sukcesu z założenia jest traktowany jako nieudacznik. Tylko czy słusznie? A może warto obrócić nasze lenistwo... w cnotę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polak pracuje długo, ale nieefektywnie. Jak to zmienić?

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 19:00
Coraz częściej tydzień pracy ma, zamiast 5, 7 dni, a nasza "dniówka" już nie trwa 8 godzin, tylko czasami zbliża się nawet do 12. Co zrobić, żeby to zmienić i jak najlepiej wykorzystać spędzony w firmie czas - sprawdziliśmy to w "Hyde Parku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie myl pracoholizmu z pracowitością. Uzależnienie od pracy trzeba leczyć

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 10:30
Są psychologowie, którzy twierdzą, że żeby zachować w życiu równowagę należy 8 godzin pracować, 8 bawić się i 8 przesypiać. Żyjemy jednak w czasach, kiedy zasada "złotego środka" jest właściwie nie do zastosowania, a badania pokazują, że pracoholizm to już nie przejściowy problem, lecz prawdziwe uzależnienie, które trzeba leczyć.
rozwiń zwiń