Martin Ruszkiewicz 16.11.2013

Polska - Słowacja. Nawałka: nie ma co ściemniać, to był zły mecz

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka nie ukrywał po przegranym 0:2 towarzyskim meczu we Wrocławiu ze Słowacją rozczarowania. - To było bardzo złe spotkanie w naszym wykonaniu - oznajmił.
Adam NawałkaAdam NawałkaPAP/Bartłomiej Zborowski
  • Polska - Słowacja. Tomasz Zimoch komentuje początek spotkania (PR1)
  • Polska - Słowacja. Tomasz Zimoch komentuje pierwszą połowę spotkania (PR1)
  • Polska - Słowacja. Tomasz Zimoch komentuje końcówkę pierwszej połowy spotkania (PR1)
  • Polska - Słowacja. Tomasz Zimoch komentuje drugą połowę spotkania (PR1)
  • Polska - Słowacja. Tomasz Zimoch komentuje zakończenie spotkania (PR1)
  • Adam Nawałka po meczu towarzyskim Polska - Słowacja (Naczelna Redakcja Sportowa PR/IAR)

42: Artur Boruc znowu ratuje Polaków. Niestety to chyba nasz bramkarz był najlepszym zawodnikiem pierwszej połowy wśród naszych piłkarzy.

39: 0:2. To, co przed chwilą nie udało się Stochowi, udaje się Makowi. Gra wyglądała przyzwoicie, jednak Słowacy sprowadzili polaków na ziemię.

38: Niepotrzebna strata Polaków, Miroslav Stoch sam na sam z Borucem. Polak lepszy.

36: Dobra akcja Błaszczykowskiego, jednak strzał chyba oddany zbyt wcześnie. Wysoko nad bramką Słowaków.

34: Atmosfera zrobiła się nieco nerwowa, Polacy muszą wziąć się w garść.

Polska
Polska - Słowacja

31: Gol dla Słowacji. Krótko rozegrany stały fragment gry, źle zastawiona pułapka ofsajdowa, a po chwili Juraj Kucka strzela do pustej bramki. Druga groźna akcja Słowaków i gol.

29: W dobrej sytuacji Słowacy, było groźnie, jednak Boruc dobrze skrócił kąt. Po chwili pewnie łapie piłkę po rzucie rożnym.

27: Dobrze przesuwamy akcję do przodu, jednak Robert Lewandowski za długo trzyma piłkę. Podanie mogło stworzyć groźną sytuację.

26: Jesteśmy zmuszeni do grania atakiem pozycyjnym. Tradycyjnie mamy z tym problem. Widać w tym momencie, jak wysoko ustawieni są Kosznik i Olkowski, to charakterystyczne dla Adama Nawałki.