Czwórka
Darek Matyja 02.04.2021

Dwa medale judoczek w Turcji

Ola Kaleta i Julia Kowalczyk wywalczyły trzecie miejsca podczas pierwszego dnia turnieju Grand Slam w Antalyi.
  • Julia Kowalczyk po wystepie w Turcji
  • Ola Kaleta po trzecim miejscu w Turcji

Bardzo dobrze spisały się polskie judoczki podczas pierwszego dnia turnieju Grand Slam w tureckiej Antalyi.
W kategorii do 52 kilogramów
Aleksandra Kaleta była trzecia, a Agata Perenc zająłe piąte miejsce. Natomiast w kategorii do 57 kilogramów Julia Kowalczyk także wywalczyła trzecie miejsce.

Posłuchajcie jak Julia oceniła pierwszy dzień rywalizacji w Turcji oraz co powiedziała po wywalczeniu pierwszego w karierze miejsca na podim w turnieju Grand Slam Ola Kaleta.

Turniej w Turcji, w którym startują reprezentanci z aż 93 krajów - w sumie jest ich niemal 450 - potrwa do soboty.
Forma naszych reprezentantek cieszy, bo te zawody są nie tylko okazją do zdobywania punktów w rankingu olimpijskim, ale też sprawdzianem formy przed mistrzostwami Europy, które w połowie kwietnia odbęda się w Lizbonie oraz czerwcowymi mistrzostwami świata w Budapeszcie.