Polskie Radio
Section05

Europa

Polskie Radio w Komitecie Organizacyjnym Euro 2012

Po to są media, żeby wskazywać palcem, że coś jest nie tak, coś można zrobić lepiej, inaczej i powinno się tak robić. Ale również to jest impuls dla samych mediów publicznych, żeby się rozwijać technicznie i żeby być przygotowanym do tej wielkiej imprezy. Myślę, że to dobrze podziała i na modernizację kraju, i na modernizację samego Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Euro 2012 Piłka nożna Krzysztof Czabański Sygnały Dnia POLSKA Andrzej Janisz

Róbmy swoje

W Unii Europejskiej panowało takie przekonanie, że polski rolnik, jeżeli dostanie to wsparcie (...),że albo przepije, albo przeje. A okazuje się, że następuje modernizacja sprzętu, ludzie inwestują, to polskie rolnictwo staje na nogi, a to rodzi frustrację polityków, którzy odpowiadają za interesy we własnych krajach. I stąd być może tego typu artykuły. My róbmy swoje.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska polityka Sygnały Dnia POLSKA Francja Prawo i Sprawiedliwość

PiS: to nie było ostatnie słowo w sprawie zmiany Konstytucji

Prawo i Sprawiedliwość wróci do problemu ukonstytucjonalizowania prawnej ochrony życia poczętego właśnie poprzez kolejną inicjatywę przy okazji zmiany Konstytucji w zakresie immunitetu parlamentarzystów. W związku z czym Prawo i Sprawiedliwość nadal i zawsze broni życia poczętego i będzie podejmowało racjonalne próby, tylko że to wymaga tak naprawdę nie kłótni w PiS-ie, tylko pozyskania kolejnych posłów Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  polityka Jacek Kurski Sygnały Dnia Prawo i Sprawiedliwość POLSKA Gdańsk Platforma Obywatelska