Polskie Radio
Section05

Piłka nożna

Bellingham zszokował kibiców. Anglik musiał się tłumaczyć

Reprezentacja Anglii była o krok od odpadnięcia z Euro 2024 na etapie 1/8 finału. Jude Bellingham dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu drugiej połowy meczu ze Słowacją dał "Synom Albionu" wyrównanie, które doprowadziło do dogrywki. Piłkarz Realu Madryt nie ukrywał radości po zdobyciu bramki. Problem w tym, że owa radość wzbudziła spore kontrowersje...
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro 2024 reprezentacja Anglii reprezentacja Słowacji Jude Bellingham

Bramkarze mogli tylko patrzeć. Oto najładniejsze gole Euro

Piłkarskie mistrzostwa Europy wkraczają w decydującą fazę. W rozegranych do tej pory meczach nie brakowało emocji, zwrotów akcji i bramek. Zobacz najładniejsze z nich.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro 2024 Jude Bellingham reprezentacja Turcji reprezentacja Gruzji reprezentacja Rumunii reprezentacja Ukrainy reprezentacja Szwajcarii reprezentacja Szkocji reprezentacja Włoch reprezentacja Anglii reprezentacja Chorwacji reprezentacja Słowacji

Duńczycy wściekli na sędziego. Trener Niemców ich poparł

Mecz Niemcy - Dania był dla sędziego Michaela Olivera trudny nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne, które zmusiły angielskiego arbitra do wstrzymania spotkania na kilkanaście minut, ale również z uwagi na boiskowe wydarzenia. Sędziego krytykują zarówno Duńczycy, jak i Niemcy, którzy wygrali 2:0 i awansowali do ćwierćfinału Euro 2024.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro 2024 reprezentacja Danii reprezentacja Niemiec