Polskie Radio
Section05

Real Madryt

Borussia Moenchengladbach - Real Madryt. Benzema podjudzał kolegów. "Nie podawajcie do Viniciusa" [wideo]

"Nie podawajcie do Viniciusa. Przysięgam na moją matkę, on gra przeciwko nam" - takie słowa Karima Benzemy w przerwie meczu Realu Madryt z Borussią Moenchengladbach (2:2) zarejestrowały kamery. W Hiszpanii oceniono wyjazdowy występ "Królewskich" w Lidze Mistrzów, którzy do 87. minuty przegrywali 0:2.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT liga mistrzów Liga Mistrzów 20/21 karim benzema borussia moenchengladbach

La Liga: sensacyjna porażka Realu z beniaminkiem. Barcelona także się nie popisała

Piłkarze Realu Madryt nieoczekiwanie przegrali u siebie z beniaminkiem z Cadiz 0:1 w 6. kolejce Primera Division. Strzelcem bramki w 16. minucie był Anthony Lozano z Hondurasu. To pierwsza ligowa porażka mistrzów kraju od ponad siedmiu miesięcy. Okazji do zrównania się punktami z Realem nie wykorzystała Barcelona, która uległa Getafe.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Primera Division SPORT la liga fc barcelona atletico madryt

Liga Mistrzów. Emocje wracają. Kto zwycięży w piątkowym starciu gigantów?

Zamiast ponad dwóch miesięcy - 17 dni, pojedyncze potyczki od ćwierćfinałów, a nie system mecz i rewanż, siedem decydujących pojedynków w Lizbonie w miejsce spotkań na boiskach uczestników. Liga Mistrzów wraca do gry, a w piątek kibice zobaczą wielki hit, w którym Manchester City zagra z Realem Madryt.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 19/20 SPORT manchester city juventus turyn Olympique Lyon