Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 11 października 2017.
Agnieszka Radwańska
Agnieszka RadwańskaFoto: Wikipedia/Andrew Campbell

Nie pograła sobie Agnieszka Radwańska w Hongkongu. Nasza najlepsza tenisistka odpadła już w drugiej rundzie. W pierwszym secie meczu z Australijką Samanthą Stosur było jeszcze wszytko dobrze. Radwańska wygrała tę partię  6:3, ale potem zaczęły się schody. Drugi set przegrany po walce 4:6, ale w trzecim secie kibice przecierali oczy ze zdziwienia. Polka przegrała 0:6. Był to ostatni turniej w tym sezonie, do którego zgłosiła się Agnieszka Radwańska. Teraz czas na wakacje, odpoczynek i w przyszłym sezonie - mamy nadzieję - znów będziemy oglądać Agnieszkę grającą jak za najlepszych lat.

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków rozpoczęły  w środę rywalizację w Eurolidze. Wicemistrzynie Polski trafiły do grupy B. W pierwszym meczu przegrały na wyjeździe z rosyjskim Jekaterynburgiem 68:79.

Program "Team 100" nabiera tempa. Dziś ogłoszono, że dołącza do niego 25 sportowców w wieku od 18 do 23 lat. Team 100 to program, który ma za zadanie wspieranie rozwoju młodych sportowców. Minister sportu Witold Bańka stwierdził, że wśród nowych uczestników programu znajdą się między innymi znani sportowcy.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

Popołudniowy przegląd sportowy - 9 października 2017.