Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 18:30
W Mińsku Mazowieckim odbyła się gala Grappler Night 6. Kibice mogli obejrzeć 11 pojedynków w formułach: MMA, kickboxing, boks.
Walka o pas
Walka o pasFoto: Darek Fiuk

Po raz pierwszy w historii tej organizacji, odbyła się też walka o pas mistrzowski - Młodzieżowego Mistrza Federacji Grappler Night w formule kickboxing low kick. 15-letni Kacper Gadomski pokonał o rok młodszego Kacpra Marciniaka.

Posłuchajcie, co powiedział po walce zdobywca pasa.

W walce wieczoru Marcin Gałązka wygrał z ukraińcem Oleksandrem Kułaginem.

Dłuższa relacja z gali wkrótce na antenie Czwórki.

***

Reprezentacja Polski zakończyła mistrzostwa Europy juniorów i młodzieżowców w podnoszeniu ciężarów z pięcioma medalami w dwuboju.

Futbliści amerykańscy Husarii Szczecin wygrali kończący sezon finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w ośmioosobowej odmianie gry. Na stadionie w Bydgoszczy szczecinianie 7:3 miejscowych Archers.

Igor Tracz zdobył złoty medal mistrzostw Europy w wyścigach psich zaprzęgów. Polak był najlepszy w rywalizacji wózków z sześcioma psami.