Lech znów zremisował z Hapoelem w LK

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2022 08:01
Remis w Izraelu pozwolił Lechowi zachować drugie miejsce w grupie po czterech seriach spotkań.
  • Poranny przegląd sportowy - 14 października 2022
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali na wyjeździe z izraelskim Hapoelem Beer Szewa 1:1 w meczu 4. serii spotkań fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA.
Poznaniacy przegrywali od 9. minuty, kiedy to stracili bramkę po rzucie karnym. Wyrównał w 44. minucie Filip Szymczak.

W innym spotkaniu grupy C, Austria Wiedeń przegrała z Villarrealem 0:1.
W tabeli grupowy C prowadzi Villarreal z 12 punktami. Lech - z 5 punktami - zachował drugie miejsce. Trzy punkty ma Hapoel, a jeden Austrii.
27 października poznaniacy zagrają na wyjeździe z Austrią Wiedeń, a 3 listopada zakończą fazę grupową meczem u siebie z Villarrealem.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Po dramatycznym meczu pełnym zwrotów akcji Polki przegrały w ćwierćfinale mistrzostw świata w siatkówce 2:3 z Serbkami.

Barcelona jeszcze nie straciła szansy na wyjście z grupy Ligi Mistrzów, ale jest w bardzo trudnej sytuacji.

Po słabej pierwszej połowie Polacy w drugiej części meczu z Włochami zaprezentowali się znacznie lepiej.