Katarzyna Niewiadoma trzecia w kolarskim wyścigu Itzulia Women

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2023 19:15
Na ostatnim trzecim etapie Polka była piąta, ale w klasyfikacji generalnej zajęła trzecie miejsce.
Katarzyna Niewiadoma
Katarzyna NiewiadomaFoto: print screen/Instagram/kasianiewiadoma94

Katarzyna Niewiadoma na podium zakończyła kolarski wyścig - Itzulia Women. Na ostatnim trzecim etapie wyścigu w Kraju Basków zawodniczki miały do pokonania blisko 115 kilometrów po pagórkowatej trasie.
Niewiadoma finiszowała jako piąta, ale w klasyfikacji generalnej wyścigu zajęła trzecią pozycję.
Ostatni etap po samotnym ataku z przewagą dwóch minut i 38 sekund wygrała Marlen Reusser. Dzięki temu Szwajcarka zapewniła sobie także zwycięstwo w całych zawodach. Drugie miejsce na etapie i w łącznej klasyfikacji zajęła Holenderka Demi Vollering.

***

Darek Fiuk

W czwartym meczu finałowym zespół z Łodzi pokonał 3:2 Developres Bellę Dolinę Rzeszów wygrywając całą rywalizację 3:1.

Sportowe podsumowanie dnia - 13 maja 2023.

Polska tenisistka wygrała z Ukrainką Łesią Curenko 6:2, 6:0.