Remis Korony ze Śląskiem na zakończenie 1. kolejki ekstraklasy

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2023 08:01
Raków i Legia pierwszymi liderami po efektownych wygranych po 3:0.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Marcin Kadziolka

W meczu kończącym pierwszą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Korona Kielce zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1. Wrocławianie prowadzili d 48. minuty kiedy bramkę strzelił Martin Konczkowski. Wyrównującego gola dla Korony zdobył Hiszpan Adrián Dalmau w 84. minucie.

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:1

Więcej informacji sportowych w dźwiękowych wersjach Sportowego Podsumowania Dnia i Porannego Przeglądu Sportowego.

03:20 Sportowe podsumowanie dnia - 24 lipca 2023.mp3 Sportowe podsumowanie dnia - 24 lipca 2023

03:50 Poranny przegląd sportowy - 25 lipca 2023.mp3 Poranny przegląd sportowy - 25 lipca 2023

***

Duńczyk po zwycięstwie w "Wielkiej Pętli" zapowiedział start w wyścigu Vuelta a Espana.

Holender wygrał siódmy z rzędu wyścig GP Formuły 1 zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.

Polacy w finałowym meczu Ligi Narodów pokonali 3:1 Amerykanów.