Raków wygrał z Arisem Limassol 2:1

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2023 08:01
Piłkarze Rakowa zrobili kolejny krok w drodze do Ligi Mistrzów wygrywając u siebie z Arisem Limassol.
Marcin Cebula w meczu Rakowa z Arisem
Marcin Cebula w meczu Rakowa z ArisemFoto: PAP / Waldemar Deska

Gdyby nie gol stracony w 88. minucie spotkania to piłkarze Rakowa byliby w komfortowej sytuacji przed rewanżowym meczem trzeciej rundy kwalifikacji z cypryjskim Arisem Limassol. Wygrana 2:1 u siebie cieszy, ale 2:0 byłoby wynikiem znacznie lepszym w obliczu rewanżu.

Piłkarze z Częstochowy prowadzili w tym spotkaniu różnica dwóch goli po strzałach Władysława Koczerhina - już w 7. minucie oraz Fabiana Piaseckiego po skutecznie wykonanym rzucie karnym (wywalczonym przez Marcina Cebulę) w 63. minucie.
W końcówce dali sobie strzelić jednak bramkę do rewanżu na Cyprze 15 sierpnia przystąpią z jednobramkową zaliczką.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

05:38 09 08 - PSr.mp3 Poranny przegląd sportowy - 9 sierpnia 2023

***

Trzy srebrne medale na zakończenie uniwersjadowej rywalizacji naszych reprezentantów w Chengdu.

O powrocie do sportu po przerwie macierzyńskiej i o tym jak nasze szpadzistki walczyły w Mediolanie o złoto w "Strefie Sportu" opowiedziała Ewa Trzebińska.

Zuzanna Maślana wicemistrzynią lekkoatletycznych mistrzostw Europy w pchnięciu kulą podczas zawodów w Jerozolimie.