Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 08:01
Poranny przegląd sportowy - 7 maja 2015.
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Wikipedia/ Addesolen

To miało być wielkie widowisko i takie rzeczywiście było. Półfinałowy mecz Ligi Mistrzów między Barceloną a Bayernem na pewno zapadnie kibicom na długo w pamięci. Przez ponad 70 minut spotkania żadna z drużyn nie mogła strzelić bramki, choć sytuacji bramkowych nie brakowało.
W 77 minucie rozpoczał się prawdziwy koncert jednej gwiazdy - Leo Messiego. Najpierw świetnie strzelił lewą nogą spoza pola karnego i było 1:0. Potem po prostu wkręcił w ziemię Jerome,a Boatenga i technicznym strzałem przerzucił piłkę nad Manuelem Neuerem. Dwa gole, które można pokazywać sertki razy. Dzieła zniszczenia dopełnił Brazylijczyk Neymar, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Barcelona - Bayern 3:0. Robert Lewandowski grał cały mecz i należał do wyróżniających się piłkarzy monachijskiego klubu.
W Polsce wczoraj rozstrzygnęły się losy brązowego medalu mistrzostw kraju siatkarzy. W decydującym piątym meczu PGE Skra Bełchatów po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1.

Więcej informacji w przygotowanym przez Darka Matyję - Porannym przeglądzie sportowym.