Dogrywki we Włocławku i Szczecinie w meczach PLK

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 07:00
Poranny przegląd sportowy - 3 stycznia 2019.
Koszykówka
KoszykówkaFoto: Darek Matyja

Może to nie było NBA ale z pewnością emocje towarzyszące wczorajszym spotkaniom Polskiej Ligi Koszykówki były porównywalne z meczami najlepszej koszykarskiej ligi świata.
W dwóch z trzech rozegranych wczoraj spotkań aby wyłonić zwycięzcę potrzebny był doliczony czas gry.
We Włocławku grano aż 50 minut, a w Szczecinie 45. Anwil Włocławek po dwóch dogrywkach pokonał Polpharmą Starogard Gdański 122:115, a po jednej dogrywce King Szczecin zwyciężył zespól AZS-u Koszalin 99:94.
Emocje były też w Warszawie ale tylko do trzeciej kwarty, Wtedy miejscowi przegrywali tylko trzema punktami... Wtedy jednak faworyzowani koszykarze Stelmetu Zielona Góra wzięli się ostro do pracy i ostatecznie wygrali 76:59.
Dziś kolejne 4 mecze 13. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki.

Także dziś rozpoczyna się druga część rywalizacji w Turnieju Czterech Skoczni.
Po dwóch konkursach w Niemczech czas na Austrię i kwalifikacje w Innsbrucku, które rozpoczną się o 14:00.

Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Philadelphia 76ers.

Popołudniowy przegląd sportowy - 2 stycznia 2018.

10 dni przed galą FEN 23 - prezes federacji Paweł Jóźwiak zdradza plany na 2019 rok.