Ostatnia aktualizacja: 27.04.2022 08:01
Poranny przegląd sportowy - 27 kwietnia 2022.
Karim Benzema
Karim BenzemaFoto: Shutterstock.com/Vitalii Vitleo

To był mecz, który zostanie w pamięci kibiców na długo. W pierwszym półfinałowym spotkaniu piłkarskiej Ligi Mistrzów Manchester City wygrał z Realem Madryt 4:3.
Gospodarze szybko objęli prowadzenie - w 2. minucie trafił Kevin de Bruyne, a w 11. podwyższył Gabriel Jesus. Goście z Madrytu odpowiedzieli, bo w 33. minucie gola strzelił Karim Benzema. W drugiej połowie działo się jeszcze więcej. W 53. minucie "The Citizens" znów prowadzili różnicą dwóch bramek dzięki trafieniu Phila Fodena. W 55. minucie po indywidualnej akcji Viniciusa gol dla Realu. W 74. minucie czwarta bramka dla Manchesteru, a zdobył ją Bernardo Silva. W 82. minucie raz jeszcze trafili "Królewscy", bo wynik ustalił Benzema.

Rewanż 4 maja w Madrycie, a już dziś o 21:00 rozpocznie się półfinałowa rywalizacja w drugiej parze - Liverpool zagra z Villarrealem.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.