Hurkacz odpadł z turnieju w Tokio już w I rundzie

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2023 08:01
Chińczyk Zhang Zhizhen wyeliminował najlepszego polskiego tenisistę w pierwszej rundzie 5tenisowego turnieju w Tokio.
Hubert Hurkacz w trakcie meczu
Hubert Hurkacz w trakcie meczu Foto: Shutterstock.com/Victor Joly

Nie na takie rozstrzygnięcie liczyliśmy w pierwszym meczu Huberta Hurkacza w tenisowym turnieju w Tokio. Najlepszy polski tenisista ostatnio wygrał przecież turniej w Szanghaju i do stolicy Japonii pojechał walczyć o kolejny sukces i punkty rankingowe.
Niestety przygodę z turniejem w Tokio przerwał już w pierwszej rundzie Chińczyk Zhang Zhizhen, z którym Polak przegrał w trzech setach 6:3, 4:6, 6:7 (4-7).

Turniejem w Tokio Hurkacz zakończył starty w Azji. Teraz wraca do Europy. W kolejnych tygodniach zagra w Bazylei, Paryżu i Metz ATP 250.

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu.

05:33 PSR - 18 października 2023.mp3 Poranny Przegląd Sportowy - 18 października 2023

***

Wygrany turniej w Szanghaju pozwolił Hubertowi Hurkaczowi awansować o 6 miejsc w światowym rankingu tenisistów.

Mecz Belgii ze Szwecją przerwany z powodu zamachu terrorystycznego.

Katarzyna Kawa sprawiła miła niespodziankę w turnieju w Manastyrze.