Jak zarobić na swojej pracy magisterskiej?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 13:41
Konkurs "Teraz Polska - promocja i rozwój" ma za zadanie wyłonić najlepsze prace magisterskie dotyczące ogólnopolskiej i międzynarodowej promocji naszego kraju. Łączna pula nagród wynosi 50 tys. zł.
Audio
  • Michał Lipiński z fundacji "Teraz Polska" opowiada o konkursie prac magisterskich (Stacja nauka/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Czy zgłaszane monografie muszą dotyczyć określonych kierunków, specjalności i uczelni? - Zależy nam na tym, aby dotyczyły zagadnień związanych z rozwojem i promocją Polski - mówił koordynator projektu Michał Lipiński.

Michał Lipiński Opracowania nie muszą dotyczyć wyłącznie dziedziny gospodarki. To może być promocja poprzez turystykę, sport i kulturę

Gość Czwórki przekonywał, że szase na zwycięstwo w konkursie mają nie tylko publikacje z dziedziny gospodarki i biznesu. - W ubiegłym roku trzecią główną nagrodę otrzymała autorka pracy pt. "Gwara poznańska we współczesnej przestrzeni miasta" - opowadał.

Udział w konkursie nic nie kosztuje. Wystarczy zarejestrować się na stronie terazpolska.pl. Oprócz nagród pieniężnych przyznawane będą także praktyki i staże naukowe.

Jakie wymogi musi spełniać praca, aby została zakwalifikowana w konkursie? Tego dowiecie się z nagrania audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Kaja Zemła

Gość: Michał Lipiński z fundacji "Teraz Polska"

Data emisji: 23.10.2017

Godzina emisji: 12.19

ac/kd

Czytaj także

Młodzi naukowcy odkrywają nowe metody walki z białaczką

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 16:06
Dzięki swojej pracy pt.: "Wpływ oksygenazy hemowej-1 i G-kwadrupleksów na stabilność genomową w patogenezie ostrych białaczek szpikowych (AML)" Anna Konturek-Cieśla, studentka Biotechnologii molekularnej na UJ, została najmłodszą stypendystką tegorocznej edycji programu L'Oréal-UNESCO dla Kobiet i Nauki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Energooszczędny dom, który można złożyć jak puzzle? Tak, to możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 16:31
Studenci Koła Naukowego BIMgo Politechniki Warszawskiej pracują nad modelem niestandardowego energooszczędnego domu jednorodzinnego. Wykorzystują do tego możliwości technologii BIM, czyli modelowanie informacji o budynku. Czy nowa technologia przyniesie skuteczne rozwiązania?
rozwiń zwiń