Popołudniowy przegląd sportowy - 13 grudnia 2016.
  • Popołudniowy przegląd sportowy (Czwórka/Czat Czwórki)
Robert Lewandowski
Robert LewandowskiFoto: Wikimedia Commons/Rufus46/CC-BY-SA-3.0

Dobra wiadomość dla kibiców Bayernu Monachium. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski przedłużył kontrakt z tym klubem do czerwca 2021 roku. Dzięki nowej umowie polski napastnik stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem w Bundeslidze. Lewandowski jest zawodnikiem Bayernu od 2014 roku. Wcześniej przez cztery lata grał dla Borussii Dortmund, do której trafił z Lecha Poznań. Karierę seniorską rozpoczynał w Zniczu Pruszków

Dziś do kraju wrócili polscy pływacy z MŚ na krótkim basenie, które odbyły się w Windsor. Polacy zdobyli w sumie dwa medale. Po raz trzeci z rzędu Radosław Kawęcki wywalczył złoty medal mistrzostw świata na dystansie 200 m stylem grzbietowym. Ostatniego dnia zmagań w Windsor na podium stanął także Wojciech Wojdak, który był trzeci na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym. Wywalczony brązowy krążek jest jego pierwszym z poważnej seniorskiej imprezy.

Więcej informacji w "Popołudniowym przeglądzie sportowym" przygotowanym przez Norberta Michalaka. Posłuchajcie koniecznie załączonego pliku dźwiękowego.