Polskie Radio
Section05
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Zaksa traci szanse na tytuł. Znamy pary ćwierćfinałowe

Bogdanka LUK Lublin przegrała 1:3 z GKS-em Katowice i zakończyła tym samym fazę zasadniczą PlusLigi na szóstym miejscu. W jednym z najciekawszych ćwierćfinałów ekstraklasy siatkarzy zmierzy się z Projektem Warszawa. Asseco Resovia Rzeszów zagra natomiast z Treflem Gdańsk.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga jastrzębski węgiel AZS Olsztyn Warta Zawiercie Projekt Warszawa Asseco Resovia Rzeszów trefl sopot pge skra bełchatów

Cyrk na meczu ZAKSY. 17 minut trwało ustalanie wyniku!

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała w środowy wieczór z Halkbankiem Ankara 3:2 w pierwszym meczu barażowym o awans do ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów, ale emocjonujące spotkanie zostało przyćmione przez zdumiewającą sytuację z tie-breaka, gdy sędziowie przerwali rywalizację na ponad 17 minut, gdyż... nie byli w stanie ustalić prawidłowego wyniku.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Łukasz Kaczmarek