Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 08:10
Poranny przegląd sportowy - 15 sierpnia 2016.
Piotr Myszka
Piotr Myszka Foto: arch. Piotra Myszki

Piotr Myszka nie zdołał obronić trzeciej pozycji zajmowanej przed finałowym wyścigiem olimpijskich regat w windsurfingowej klasie RS:X. W ostatnim wyścigu sklasyfikowany został na ósmym miejscu i ostatecznie zajął czwartą lokatę. Tak więc uciekła kolejna szansa na pięty medal Polaków podczas igrzysk olimpijskich w Rio.
Jeden mecz od strefy medalowej byli w badmintonowym mikście Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba. Przegrali jednak z reprezentantami Malezji Chanem i Goh 0:2 (17:21, 10:21) w ćwierćfinale i odpadli z turnieju.
Dziś kolejny dzień igrzysk. Najważniejszy start Anita Włodarczyk finał rzutu młotem godzina 15;40.
Zagrają też piłkarze ręczni ze Słowenią - początek 14:30, a 22;05 siatkarze zmierzą się z Kubą.

Czwarty medal Polaków podczas igrzysk w Rio de Janeiro.

Sportowe podsumowanie dnia - 13 sierpnia 2016.