Siatkarze wygrali z Brazylią 3:1 w Lidze Narodów

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2023 08:01
Ósma wygrana w dziesiątym meczu polskich siatkarzy w Lidze Narodów.
Wilfredo Leon
Wilfredo LeonFoto: print screen/en.volleyballworld.com

Bardzo dobrze rozpoczął się piątek dla polskich kibiców. Nasi siatkarze wygrali bowiem z Brazylią 3:1 w meczu Ligi Narodów rozgrywanym na Filipinach.
Zaczęło się od wygranej w pierwszym secie do 23. W drugim secie już było nieco gorzej i przegrana do 22. Kolejne dwie partie to jednak naprawdę dobra gra naszej drużyny i dwa zwycięskie sety - oba do 21.
Wygrana 3:1 z Brazylijczykami cieszyć musi, zwłaszcza, że jest to już ósme zwycięstwo w dziesiątym meczu Polaków w tym sezonie Ligi Narodów

Kolejny mecz naszych siatkarzy już jutro z Kanadą - tym razem o bardziej cywilizowanej porze - bo o 9:00.

Więcej informacji - także z wimbledońskich kortów oraz piłkarskich ME U19 - w dźwiękowej wersji Przeglądu.

05:13 PSr - 7 lipca 2023.mp3 Poranny przegląd sportowy - 7 lipca 2023

***

Siódma wygrana polskich siatkarzy w dziewiątym meczu Ligi Narodów.

Po Igrzyskach Europejskich Kraków-Małopolska 2023, Natalia Kochańska już szykuje się do kolejnych międzynarodowych zawodów jakimi będzie Letnia Uniwersjada.

Polka w drugiej rundzie Wimbledonu pokonała Czeszkę Barborę Strycovą.