Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 08:15
Poranny przegląd sportowy - 3 marca 2017.
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej Kot
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej KotFoto: Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński-skijumping.pl/CC-BY-SA-3.0

Czterech Polaków w pierwszej ósemce w konkursie na dużej skoczni - to musi napawać optymizmem przed sobotnim konkursem drużynowym mistrzostw świata w Lahti. Piotr Żyła zdobył wczoraj brązowy medal, Maciej Kot był 6., Kamil Stoch zajął 7. miejsce, a Dawid Kubacki był 8. Jutro ostatni konkurs skoków narciarskich na mistrzostwach świata w Lahti - rywalizacja drużynowa na dużej skoczni. Początek o 16:15 czasu polskiego.

Michał Przysiężny awansował do ćwierćfinałów tenisowego challengera we Wrocławiu. W drugiej rundzie turnieju Polak pokonał Lukaša Lacko ze Słowacji. W innym meczu w 1/8 finału odpadł Jerzy Janowicz, który przegrał z Jurgenem Melzerem z Austrii.

W Belgradzie rozpoczynają się dziś halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Wystartuje w nich 19 reprezentantów Polski. O medal w skoku o tyczce powalczą Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski. W eliminacjach wystąpią m.in. Kamila Lićwinko w skoku wzwyż, Adam Kszczot na 800 m i Marcin Lewandowski na dystansie 1500 metrów.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 1 marca 2017.

Poranny przegląd sportowy - 2 marca 2017.