Kultura w herbacianym domku

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 15:16
Domek Herbaciany to projekt na pograniczu sztuki, kultury i animacji czasu wolnego. Zapraszamy na spotkanie z jego twórcami - Michałem Mioduszewskim i Marcinem Leszczyńskim.
Audio
  • Michał Mioduszewski i Marcin Leszczyński o Domku Herbacianym (Na cztery ręce/Czwórka)
Zielona herbata dodaje nam energii
Zielona herbata dodaje nam energiiFoto: Glow Images/East News

W Domku Herbacianym częstuje się gości herbatą, kawą, lemoniadą i sokami. Nie ma cen na żadne napoje, a miejsce ma sprzyjać pogłębianiu i nawiązywaniu relacji. W ostatnim sezonie odbywały się tam między innymi takie spotkania jak: Dyskusyjny Klub Książki, Klub Filozoficzny dla seniorów, poranne animacje dla najmłodszych, wspólne robienie rzeźby z artystą Janem Giełdą i wiele innych.

Już niedługo organizatorzy tej inicjatywy ruszają z 4. sezonem Domku Herbacianego, w tym roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Katedra Kultury.

Jeśli chcecie poznać adres Herbacianego Domku i dowiedzieć się więcej o tej inicjatywie zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z jego twórcami: Michałem Mioduszewskim i Marcinem Leszczyńskim w audycji "Na cztery ręce".

Zobacz więcej na temat: Czwórka KULTURA
Czytaj także

Paweł Krucz: nie mogłem nie zostać aktorem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 14:30
Krucz od zawsze chciał wykonywać zawód, który wykonuje. – Wiedziałem, co będę robił, już od dziecka – zdradza w Czwórce. – Moi rodzice są aktorami, jako chłopiec oglądałem mamę w Teatrze Komedia, w spektaklu "Muminki". To odbiło się na mnie, nie miałem innych perspektyw…
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aleksandra Popławska: w "Klarze" urzeka mnie... samotność

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 10:00
Niebawem Aleksandrę Popławską zobaczymy w spektaklu "Klara", w Teatrze Powszechnym. – Problemy Klary, samotnej 40-latki, to problemy wielu kobiet, mieszkających i robiących karierę w dużych miastach – mówi Aleksandra Popławska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Fortuna: oglądasz sztukę i płacisz, co łaska

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2013 17:30
Różnice w zasobności portfela nie stanowią już przeszkody w obcowaniu ze sztuką. W Krakowie rusza akcja "Pay, what you want", dzięki której do teatru będzie mógł przyjść każdy, a za bilet zapłaci "co łaska".
rozwiń zwiń