Redakcja Programów Katolickich

Spotkanie z zespołem TGD

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2025 08:00
Jubileuszowe spotkanie z zespołem TGD i ich nową płytą- Kolędami Świata w koncertowych aranżacjach. Gośćmi będą min: Piotr i Emilia Nazaruk
Audio
zdj.
zdj.Foto: źr.TGD

Posłuchaj
112:07 PR3 (PCM)_20251228060615.mp3 muzyczne rozmowy

 

***

Tytuł audycji: "Muzyczne rozmowy"

Prowadzący – Agnieszka Trzeciakiewicz

 Data emisji: 28.12.2025 r.

Godzina emisji:  06:00


Czytaj także

Muzyczne nowości

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2025 08:00
Rozmowa z Katarzyną Kupiec o jej dwóch płytach, muzyka z nich - katolicka Bossa Nova. Nowy utwór zespołu Rock and Fire oraz Marcina Wargockiego oraz fragmenty płyty zespołu Chwalcy Pana pt. Tańcem chwalmy Go. W audycji także premiera i informacje o nowym singlu Małgorzaty Hutek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Święto Dziękczynienia

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2025 08:00
W pierwszej godzinie w związku z przypadającym tradycyjnie w pierwszą niedzielę czerwca Świętem Dziękczynienia swoimi refleksjami podzieli się abp warszawski Adrian Galbas SAC, zapraszając do wybrania się na wydarzenia trwające przez cały dzień w i przy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyka dwóch pokoleń

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2025 08:00
Przy trójkowym świątecznym stole zasiądą muzycy z dwóch pokoleń IRENA SANTOR i współpracujący z nią MICHAŁ JURKIEWICZ- kompozytor, aranżer i dyrygent. Przypomnimy nieznane kolędy i pastorałki nagrane w 1972 roku na płycie Witaj Gwiazdko Złota, powspominamy święta poza domem, zaprezentujemy nowe pastorałki M. Jurkiewicza i premierowy, ostatni utwór Ireny Santor i Michała Jurkiewicza i G. Wasowskiego „Bo gdy zima w Warszawie”
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak Boże Narodzenie świętują chrześcijanie innych wyznań?

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2025 08:00
Jak Boże Narodzenie świętują chrześcijanie innych wyznań? Kolędy innych tradycji. Rozmowa z ks. Prof. Józefem Naumowiczem o jego książce ‘ Swieta rodzina. Historia wielkiej miłośći” Kolędy.
rozwiń zwiń