Polskie Radio
Section05

Portugalia

"Trener bez sukcesów". Jerzy Brzęczek do dymisji?

Mecz Ligi Narodów z Portugalią w Guimaraes będzie szóstym występem piłkarskiej reprezentacji Polski pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka. Dotychczas biało-czerwoni jeszcze nie zwyciężyli, zanotowali dwa remisy i trzy porażki. - Nie można bać się dyskusji na temat zmiany trenera. Już samo powołanie było dużym zaskoczeniem, że to Jerzy Brzęczek, trener bez sukcesów - mówił w Polskim Radiu 24 Dariusz Tuzimek (publicysta, Futbolfejs).
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Jerzy Brzęczek

Michał Kołodziejczyk: mecz z Włochami to przegrana szansa o rozwój polskiej piłki

Polska przegrała w Chorzowie z Włochami 0:1 (0:0) w meczu grupy "3" na poziomie A piłkarskiej Ligi Narodów. Jedynego gola strzelił w drugiej doliczonej minucie do drugiej połowy (90+2. min) Cristiano Biraghi. Tym samym wiadomo już, że Polacy spadną z poziomu A na poziom B. W Magazynie Sportowym Polskiego Radia 24 analiza meczu i rozmowa z Michałem Kołodziejczykiem z Wirtualnej Polski.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Włochy