Trudne rozmowy o AIDS

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 11:57
Ile czasu minęło od wakacji? Niektórym kończy się właśnie okienko serologiczne i z duszą na ramieniu pójdą się przebadać, żeby sprawdzić, czy wakacyjna nieodpowiedzialność nie skończyła się źle.
Czerwona wstążka jest symbol solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS
Czerwona wstążka jest symbol solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDSFoto: Glow Images

Dzisiaj porozmawiamy o AIDS. Ważny temat, warto mu poświęcić ten wolny wieczór. Dbasz o siebie? Jesteś rozsądna? Odpowiedzialny? Co zrobić, kiedy masz wątpliwości?
Dzisiaj możesz o wszystko zapytać naszych ekspertów, doradców w punkcie konsultacyjno-diagnostycznym: Izabelę Pazdan, koordynatorkę Europejskiego Tygodnia Testowania na HIV i Tomasza Małkuszewskiego, przewodniczącego Społecznego Komitetu ds. AIDS.
Kończy się długi weekend – może warto podjąć ważne decyzje?
***
Na audycję "Tryb głośnomówiący" we wtorek (11.11) w godz. 20.00 - 21.30 zaprasza Tomasz Kosiorek.
ac

Czytaj także

Z HIV można przeżyć długie lata

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 12:00
11 lutego to Światowy Dzień Chorego. W Warszawie odbywają się, organizowane z myślą o osobach żyjących z HIV, spotkania "Czwartki na plus", których pomysłodawcą i organizatorem jest Robert Łukasik ze Zjednoczenia Pozytywni w Tęczy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak żyć po stracie? "To nieprawda, że czas leczy rany"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 09:00
W życiu ciągle coś tracimy: czas, pieniądze, czasem miłość. Choć na naszej drodze pojawiają się wciąż nowi ludzi i nowe wyzwania, niektórych strat nie da się już nadrobić. Jak pogodzić się z tym i żyć dalej? - Każda niemal opowieść o stracie jest jednocześnie opowieścią o lęku i bezradności - mówi psychoterapeutka Anna Dodziuk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Terapia tańcem. Czy da się "wytańczyć stres”?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2014 12:20
Taniec to nie tylko świetny sposób na zachowanie kondycji. Ma też zbawienny wpływ na nasze zdrowie, również psychiczne. - To relaks, zabawa i lek na niemal całe zło - mówi Agnieszka Szewczyk, psycholog.
rozwiń zwiń