Rolnik Adam Kraśko - wielki facet o gołębim sercu

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 08:00
Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony przyznał, że jest pasjonatem muzyki. Zanim się zakocha, potrzebuje czasu i stara się być sobą, choć nie zawsze mu się to udaje.
Audio
  • Adam Kraśko opowiada o sobie, swojej muzycznej pasji i planach zawodowych (Czwórka/POT)
Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony a znalazł przyjaźń
Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony a znalazł przyjaźńFoto: PAP/Marek Gorczyński

Dla niego "stuprocentowy facet" to człowiek, który potrafi się zachować w każdej sytuacji, niczego nie robi na siłę i zawsze jest sobą. - Nie podszywa się pod kogoś, kim nie jest. Ja, choć się staram, wciąż nie zawsze mogę to o sobie powiedzieć - mówił Kraśko i wyznał, że jak każdy, on też ma kompleksy. - Ale staram się zaakceptować siebie, bo uważam że taka samoakceptacja jest w życiu niezwykle ważna - dodał.

Prywatnie Kraśko jest pasjonatem muzyki, a choć nie ma muzycznego wykształcenia, z powodzeniem gra na instrumentach klawiszowych, pisze teksty piosenek i śpiewa. Wraz z grupą XFort nagrał pierwszy singiel.

Kraśko podkreślił, że niebawem wiele się w jego życiu zmieni i tłumaczył, dlaczego w telewizyjnym show, zamiast się zakochać i wejść w związek małżeński, zaproponował swojej wybrance przyjaźń. Zdradził także swoje metody na "pewny podryw".

***

T ytuł audycji: "POT - Program Ociekający Testosteronem"

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Adam Kraśko, rolnik poszukujący żony

Data emisji: 08.02.2015

Godzina emisji: 16.00

(kd/mm)

Czytaj także

Ostatnia diabielska noc, czyli przepis na wieczór panieński

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2013 13:00
Powinien być dobrze przygotowany, bo już do końca życia ma nam się kojarzyć się z utratą wolności. Fajnie by było zrealizować scenariusz z "Kac Vegas" albo filmu "Druhny"; na co dzień jednak wieczory kawalerskie przebiegają mniej burzliwie. I bez Mike Tysona...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak robić, żeby się nie narobić, a zarobić?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2014 10:00
Odpowiedź na to pytanie, jest jak wygrana na loterii. Mimo to historia popkultury zna kilka postaci, które posiadły tę wiedzę tajemną.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Językowa historia focha - od zalotów do dąsania się

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2014 17:00
- W "Słowniku Języka Polskiego" sprzed 100 lat fochy występują wyłącznie w liczbie mnogiej – mówi dr. Agata Hącia. – Oznaczały gniew, rzucanie się, dąsy, grymasy, fanaberie, ale także… zaloty.
rozwiń zwiń