Oficjalny Nadawca Radiowy

Tokyo 2020

Tokio 2020: Hiszpanka Sanchez z pierwszym olimpijskim złotem w historii karate

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 14:22
Hiszpanka Sandra Sanchez została pierwszą w historii mistrzynią olimpijską w karate, które debiutuje na igrzyskach w Tokio. Mistrzyni świata sprzed trzech lat triumfowała w konkurencji kata, pokonując w finale reprezentantkę gospodarzy Kiyou Shimizu.
Sandra Jaime Sanchez
Sandra Jaime Sanchez Foto: PAP/EPA/HEDAYATULLAH AMID
  • Igrzyska w Tokio potrwają do 8 sierpnia
  • Impreza w stolicy Japonii pierwotnie miała się odbyć rok temu, ale została przełożona z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

>>> SPRAWDŹ TABELĘ MEDALOWĄ

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii. Dodatkowo portal PolskieRadio24.pl specjalnie na to wielkie święto sportu przygotował specjalny serwis.

Tokio 2020 - SERWIS SPECJALNY

Brązowe medale wywalczyły Grace Lau Mo Sheung z Hongkongu oraz Włoszka Viviana Bottaro. Polki nie startowały.

Igrzyska w Tokio potrwają do 8 sierpnia.

Zawody w stolicy Japonii pierwotnie miały się odbyć rok temu, ale zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.